Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

2024-03-18
1) KIEROWNIK PROJEKTU/ ROBÓT ELEKTRYCZNYCH/ KIEROWNIK BUDOWY
    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

     Praca w biurze i terenie - budowa sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia

    Zakres obowiązków:

  •    nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót elektroenergetycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  •    sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  •    nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców
  •    nadzór nad kompletacją dokumentacji podwykonawczej
  •    prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami
  •    raportowanie postępów prac
  •    organizacja pracy podległych pracowników
  •    uczestnictwo w odbiorach technicznych
  • ​   nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w trakcie realizacji robót

    Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektryczne bądź pokrewne
  • Uprawnienia budowlane - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji budowlanych, prac na sieciach energetycznych niskiego i średniego napięcia
  • Predyspozycje do kierowania ludźmi (brygady)

Wybranym kandydatom mamy do zaoferowania możliwość podjęcia stałej pracy oraz rozwój zawodowy.
Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata.
      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
      praca@elektromont.net.pl

2024-03-18

2) MISTRZ ROBÓT ENERGETYCZNYCH - PRZYŁĄCZA DO SIECI DYSTRYBUCYJNEJ nN

    Praca w biurze i terenie - budowa sieci energetycznych niskiego napięcia

  •  przygotowanie robót w zakresie wykonywania prac
  •  prowadzenie brygad w zakresie realizacji prac
  •  rozliczanie robót i brygad z wykonanej pracy

     Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o kierunku energetyka
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia prac na sieciach energetycznych niskiego napięcia
  • Predyspozycje do kierowania zespołami ludzi ( brygady)

     Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

2024-03-18

3) ELEKTROMONTER, POMOCNIK ELEKTROMONTERA

     Praca w terenie - budowa sieci energetycznych niskiego i średniego napięcia

     Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektryk
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia prac na sieciach energetycznych niskiego i średniego napięcia

Wybranym kandydatom mamy do zaoferowania mościwość podjęcia stałej pracy oraz rozwój zawodowy.

2024-03-18
4) MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - PRACA NA WYSOKOŚCI
    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry + DELEGACJE (Południe Polski)

   Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Niekonieczne lecz mile widziane doświadczenie przy pracach budowlanych

Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętnośći i wiedzy kandydata.